JobZZ.ro

Șoferi curierat categoria B pentru UPS Germania

1.800 EUR
ID 877327
acum 4 săptămâni
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Transport

Ţară

Germania

Angajăm șoferi curierat, cat.B
UPS Germania

Cerințe:

-permis de conducere cat.B, obligatoriu
-experiența in domeniu nu este necesară dar constituie un avantaj
-limba germană nu este obligatorie
-vârsta cuprinsă între 20-45 ani
-apt de muncă fizică
-responsabilitate,seriozitate, implicare

Condiții:
-program de lucru full-time,
Luni-Vineri (Sâmbătă și Duminica nu se lucrează )
-numărul zilnic de stopuri undeva cuprins între 70-90, in funcție de zona de livrare
-2 săptămâni de școlarizare (plătite normal)alături de un coleg profesionist
-contract de muncă german, la firmă 100% germană ,fără intermediari,cu o perioadă de probă de 6 luni, și pe urmă in funcție de aptitudine, se face sau nu nedeterminat
-concediu conform legislației
-echipament de lucru
-bonusuri de performanță
-cazare contra-cost, 300€ /lună
-salariu motivant, începând de la 1800€ Net/ lună, cu posibilitate de creștere pana la 2300€/lună ( asta depinzând de implicarea și profesionalismul de care dă dovadă angajatul)

Responsabilități:
-livrare colete pentru firma UPS Germania.

Pentru mai multe informații sau alte nelămuriri vă rugăm să ne contactați telefonic.
Sorin: 004917662412947
Luni-Vineri între orele 09:00-17:00
Vă mulțumesc pentru timpul acordat anunțului !