Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Soferi Cat. B pentru curierat Germania

2.400 EUR
ID 879071
acum o săptămână
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Transport

Ţară

Germania

duplicate

1

????????Companie germana, supplier pentru Amazon Logistics, angajeaza soferi pentru curierat. ????????

????Descrierea postului:
???? Job-ul consta in livrarea de colete mici si mijlocii pe o ruta prestabilita la clienti persoane fizice si juridice.

????Sediul companiei si livrarile coletelor: nordul Germaniei, zona Hamburg, depozitele DHH2 si DHH3 Amazon, Rostock si Rendsburg

????Conditii:
-permis de conducere categoria B cu o vechime de minim 1 an:
- cazier judiciar curat ( nu trebuie scos, va fi verificat de Amazon in cadrul procedurii de onboarding);
- cont bancar in Euro;

????Salarul este de 14 Euro brut/ora plus 10 Euro net diurna/zi lucrata.

????Se lucreaza 8 ore/zi; 6 zile/saptamana.

????Salarul mediu net este de 2.400 de Euro pentru o luna integral lucrata.

????Sunt obligatorii 4 zile de training (doua zile teorie si doua zile practica).

????Contractul de munca este incheiat direct cu compania germana pe o perioada de 6 luni, cu prelungire pe perioada nedeterminata.
????Asigurare medicala inclusa.
????Concediu legal de odihna platit.
Bonusuri individuale de performanta de pana la 100 Euro pe saptamana (neimpozitabili).

????Soferii nostri beneficiaza de suport in vederea obtinerii Anmeldung (inregistrarea resedintei in Germania).

????La cerere, cazarea este pusa la dispozitie de companie contra cost (350 Euro/luna).

???? Prima luna de cazare este creditata de companie.

Locurile sunt limitate.
Inceperea este imediata.

Pentru o mai rapida procesare a aplucatiilor, va rugam sa ne lasati un mesaj pe WhatsApp la numarul

0049 1638120093

Multumim!

Contactează utilizatorul

Soferi Cat. B pentru curierat Germania
Sandra T
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 879071

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Menaj la domiciliu
Full time / Part time /   |  Junior/Entry Level / Necalificat / Mid-Level  |  Au pair / Babysitter / Curăţenie / Prestări servicii /
Acum 2 săptămâni Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Loc de munca ingrijire copil mai mare de 2 ani.
Full time  |  Au pair / Babysitter / Curăţenie
Acum o săptămână Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Fac curatenie sau spalat geamuri in locuinte
Full time / Part time /   |  Junior/Entry Level / Necalificat / Mid-Level  |  Au pair / Babysitter / Curăţenie / Prestări servicii /
Acum 19 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Curatenie la apartamente sau garsoniere
Full time / Part time /   |  Junior/Entry Level / Necalificat / Mid-Level  |  Au pair / Babysitter / Curăţenie / Prestări servicii /
Acum 3 zile Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Caut sa fac menaj la o doamna singura
Full time / Part time /   |  Junior/Entry Level / Necalificat / Mid-Level  |  Au pair / Babysitter / Curăţenie / Prestări servicii /
Acum o săptămână Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Găsește candidatul ideal
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici