Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sofer profesionist categoria CE

1 LEU
ID 820480
acum 2 săptămâni
Nasaud, Bistrita-Nasaud
Domeniu de activitate

Transport

Ţară

Spania

0767373927.
Se caută șoferi pe tir comunitate cu permis de conducere categoria C E, responsabil și dornic să lucreze.
Cunoștințele de limba străină nu sunt obligatorii dar prezintă un avantaj.
Perioadă de lucru minim 3 luni pe comunitate cu venit acasă 2 săptămâni, suntem deschiși la propuneri și negocieri.

Candidatul ideal, sarcini specifice și cerinte:
- atestat sofer profesionist transport marfa ( C E);
- card pentru tahograf digital;
- aviz medical și psihologic vabil;
- disponibilitate de lucru pentru Europa de Vest pentru perioade de timp
8-12 sapt, cu privire la asta ne putem intelege.

Descrierea jobului:
- se lucrează în echipaj;
- transportul de mărfuri pe rute intracomunitare, cu autotractor + semiremorca 40 t (prelata);
- respectarea și cunoașterea timpilor legali de lucru;

Pentru mai multe detalii, ne puteți contacta la numărul de telefon 0767373927.

NOV TRANS
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 820480