Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sofer profesionist autocamion ITALIA

2.700 EUR
ID 879084
acum o săptămână
Joita, Giurgiu
Domeniu de activitate

Transport

Ţară

Italia

Nivel carieră
Fără studii superioare
Permis de conducere
Categoria E,    Categoria C,    Categoria B
Limbi străine
Italiană

Cerinte :

Sunt necesare urmatoarele documente :

Permis categoria CE,
Card tahograf
Atestat profesional de marfuri
Analize si psihologic
Cazier judiciar
Conturi in Romania LEI/EURO

Experienta pe camion in transporturi internationale de marfuri rutiere prezinta un avantaj
Este necesara cunoasterea limbi italiene nivel minim incepator pentru desfasurarea activitatii
Descrierea jobului

Sunt disponibile 3 posturi de soferi autocamion mare tonaj C+E pentru Italia intern .

Se lucreaza pe camioane DAF XF Euro 6 cu PRELATA doar in programul efectiv de lucru .

Se ofera echipament de protectie ( casca , manusi , bocanci ) extra zile de concediu platit plus alte beneficii discutate dupa interviul telefonic

Activitatea se desfasoara doar pe teritoriul Italiei , pauza saptamanala de odihna se efectueaza la cazarea pusa la dispozitie .

Garajul este in zona de centru est a Italiei ( Provincia Ancona )

Se poate reveni in tara la un interval de 2-3 luni  ,  transportul NU este suportat de angajator

Contractul pe perioada nedeterminata este declarat in Romania , fiind inregistrat si la autoritatile italiene

Se oferta salariu 2700 euro plus CAZARE

Salarizarea este platita in conturile personale intre 1-3 ale fiecarei luni

Alexandru
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 879084