JobZZ.ro

Sofer Profesionist

2.800 EUR
ID 858070
acum 2 săptămâni
Galati, Galati
Domeniu de activitate

Transport

Ţară

Altă ţară

Full time

Venit NET lunar de la 2800 EURO

Contract pe perioada nedeterminata;

Disponibil minim 2 Luni cu 2 Saptamani acasa Se respecta Pachetul Mobilitate

Transport dus-intors asigurat de catre firma (de acasa pana la camion) când este cazul, în general se vine cu camionul acasa

Dispecerat in limba romana cu acoperire 24/7;

Cerem:

permis categoriile C + E;

card tahograf, atestat transport marfa;

aviz medical și aviz psihologic;

cazier judiciar;

seriozitate și responsabilitate - cerință obligatorie;

Responsabilități:

să lucreze cu remorci box trailer/prelata;

să respecte perioadele de conducere, odihnă și repaos;

să respecte legislația privind circulația pe drumurile publice;

Alin
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 858070