Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Service frigotehnist

ID 858810
acum 2 zile
Galati, Galati
Domeniu de activitate

Alt domeniu

Ne marim echipa ! SC ELECTROCOLD MARTECH SRL cauta coleg pentru postul de tehnician frigotehnist.
Responsabilitati :
-Intretinerea si repararea instalatiilor frigorifice si electrice.
-Mentenanta periodica (implica igienizare interna/externa, inspectarea traseelor frigorifice pentru prevenirea pierderilor de agent)
-Gestionarea parametrilor tehnici conform cerintelor de productie.
Cerinte:
- Carnet de conducere Categ. B-obligatoriu
-Studii medii finalizate ( studiile superioare reprezinta un avantaj)
-Experienta in domeniu nu este obligatorie dar poate constitui un atu. Lipsa acesteia poate fi compensata prin determinare si dorinta de a invata.
-Seriozitate, implicare si stabilitate
Ce oferim:
- mediu placut, echipa tanara si dinamica
- contract de munca
-echipamente de lucru si protectie adecvate
-salariu fix
-bonuri de masa
Salariu se va discuta doar in baza interviului !
cv pe adresa de email electrocold.martech@gmail.com

Marius Dragomir
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 858810