Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sef sala Restaurant

Salariu confidenţial
ID 855171
acum 2 săptămâni
Eforie Nord, Constanta
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Tip job

Sezonier,    Part time,    Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Cerințe:

-experienta ca sef de sala ( preferabil intr-un restaurant de hotel);

-persoana proactiva, orientata spre client;

-experienta in organizarea de evenimente este un avantaj, nu un criteriu eliminatoriu (organizare de congrese, conferinte, etc.);

Condiții:

-program lucru, conform contractului individual de munca;

-program flexibil, adaptabil, in functie de activitatea din hotel;

-colectiv tanar;

-echipa deschisa;

-posibilitati de avansare si dezvoltare profesionala.

Responsabilități:

-organizarea si set-up-ul meselor/salilor de conferinte;

-activitati de servire si debarasare;

-activitati de vanzare si recomandare preparate si bauturi;

-organizarea coffee break-ului, in raport de solicitarile clientului;

-gestionarea echipamentelor si mobilierului folosit pentru eveniment;

-coordonarea personalului din subordine pentru prestarea serviciului catre client.

Vino sa faci parte din echipa de profesionisti ANA HOTELS Eforie Nord si imbina utilul cu placutul!

Hotel EUROPA din Eforie Nord - unitate hoteliera clasificata la 4 stele isi cauta colegi pentru acest sezon!

Hotel Europa
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 855171