Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Secretară firmă Flămânzi

Salariu confidenţial
ID 818838
acum 3 săptămâni
Flamanzi, Botosani
Domeniu de activitate

Administraţie / Sector Public

Full time

Candidatul ideal:
• persoană atentă, organizată, implicată și serioasă;
• experiență pe un post similar;
• o bună pregătire în domeniul administrativ, customer care;
• cunoașterea limbii engleze la nivel conversațional;
• cunoasterea pachetul Microsoft Office (Word, Excell), canale media, Google;
• disponibilitatea de a învăța lucruri noi;

Atribuții:
• activitate de tehnoredactare, copiere, scanare diferite documente;
• transmiterea documentelor prin diferite canale de comunicare (poștă, curier, e-mail);
• contactarea telefonică a clienților societății, a partenerilor și a posibililor clienți;
• înregistrarea și organizarea documentelor societății;
• administrarea și lucrul cu bazele de date ale societății;
• preluarea, înregistrarea, distribuirea informațiilor aparținând societății către colegi, management, colaboratori, parteneri;
• activitatea se va desfășura la sediul firmei, în Flămânzi, jud. Botoșani
Beneficii
• salariu atractiv;
• dezvoltare profesională alături de o echipă de profesioniști;
• loc de muncă stabil;
• companie în plină dezvoltare;
• contract și carte de muncă.
Descrierea companiei
Elly Food Tradițional este o companie producătoare de produse lactate exclusiv din lapte de vacă Jersey. La momentul actual avem în fermă vaci de lapte (Jersey&Holstein) și vaci de carne (Angus). Ferma este localizată în localitatea Flămânzi, județul Botoșani.
Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-urile și scrisorile de recomandare pe e-mail, la adresa diana.musteata@ellyfood.ro, până pe 31.03.2021. Persoanele selectate vor fi contactate și programate ulterior pentru interviu.

Diana Elena Stirbu
ID 818838