JobZZ.ro

Angajare persoana cu varsta intre 18-30 ani ptr vanzari

Salariu confidenţial
ID 837171
acum 2 săptămâni
Targu Jiu, Gorj
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Loc de munca stabil, in conditii foarte bune (birou), program 08:00-16:00

Tip jobului: Operatiuni Magazin Online

Nivel studii: Calificat , Student, Absolvent

Tip job: Full time

Departament: Administrativ / Logistica , e-commerce, marketing, vanzari

Industrie: Comert / Retail

Candidatul ideal

Ne dorim o persoana care, chiar daca este la inceput de cariera, doreste sa invete lucruri noi, o persoana logica, serioasa si responsabila, dinamica, atenta la detalii si, cel mai important, organizata.

Este recomandat sa aiba cunostinte bune de operare pe calculator si de navigare pe internet si o buna capacitate de comunicare.

Cerinte:

• Studii medii sau superioare;

• Cunostinte medii PC

• Engleza - nivel incepator - mediu;

• Adaptabila la programul de lucru;

• Atenta la detalii;

• Bune abilitati de comunicare;

• Rabdare;

• Experienta in domeniul relatii clienti constituie avantaj.

• Capacitatea de a realiza mai multe sarcini simultan;

• Persoana orientata spre rezolvarea problemelor si luarea de decizii in timp scurt

Descrierea jobului

Responsabilitati:

• Preluare si efectuarea de apeluri telefonice de la si catre clienti;

• Emiterea de facturi pentru comenzile inregistrate;

• Proceseaza si inregistreaza comenzile in sistem.

• Se ocupa de retururi, precum si de stornarea facturilor pentru acestea;

• Emiterea documentelor necesare expedierii coletelor (AWB), ambalare si expediere comenzi;

• Comunicare cu clientii online pe paginile de social media;

Se va face training de la 0 privind toate operatiunile.

BENEFICII:

• Pachet salarial motivant, insotit de bonusuri in functie de performanta;

• Program de lucru fix; Weekend liber.

Grupul de firme detine magazine online noi si inovatoare, care isi propun sa raspunda la nevoile cotidiene ale clientilor cu produse smart si calitative.

Daca esti interesata, ataseaza aici pe olx un CV obligatoriu cu poza in clar.

Alex
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 837171