Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Scaleit srl angajeaza suport it

Salariu confidenţial
ID 882330
acum o zi
Brazii De Sus, Prahova
Domeniu de activitate

Producție,    IT

Nivel carieră

Mid-Level

Responsabilități:

Oferirea de asistență tehnică utilizatorilor interni,
Diagnosticarea și rezolvarea problemelor hardware și software.
Configurarea și întreținerea echipamentelor IT.
Actualizarea și gestionarea documentației tehnice.
Colaborarea cu echipele interne pentru îmbunătățirea sistemelor.
Cerințe:

Experiență anterioară în suport IT (minim 1 an).
Cunoștințe solide în domeniul hardware și software.
Abilități de comunicare excelente.
Capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termenele limită.
Cunoștințe de limba engleză (constituie avantaj).
Oferim:

Un mediu de lucru dinamic și prietenos.
Oportunități de dezvoltare profesională.
Pachet salarial competitiv.
Beneficii suplimentare ( tichete de masă etc.).
Dacă ești interesat să te alături echipei noastre, te rugăm să ne trimiti CV-ul tău la [adresă de emai [email protected]] până la data limită -30.10.2024