Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Scaleit angajeaza conducator auto profesionist c+e

Salariu confidenţial
ID 861823
acum 3 zile
Brazii De Sus, Prahova
Domeniu de activitate

Transport

SCALEIT SRL - Companie specializată în producția , comercializarea si automatizarea sistemelor de cântărit pentru domeniul industrial si agricol, oferă spre ocupare un post de Sofer / Conducator auto profesionist C+E ,cu program full-time.
Carnet de conducere categoria C + E
Atestat (CPC) transport marfa
Experiență minim 3 ani
Experiența în operarea macaralei tip HIAB constituie un avantaj
Condiții:
Salariu motivant
Condiții de lucru civilizate, fără nevoia odihnei in cabina autovehiculului
Telefon de serviciu
Bonuri de masă, tichete cadou de Paste si Craciun
Mediu de lucru foarte stabil si prietenos
Responsabilități: Candidatul selectat va transporta echipamentele vandute de catre companie la client și va asigura descarcarea si manipularea acestora cu macaraua HIAB la bord. Transportul este intern, in regie proprie

ANTON Dana
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 861823