Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sc angajează casier sau sef tura

2.800 LEI
ID 863920
acum 6 zile
Roman, Neamt
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

JOB CASIER sau SEF TURA FULL TIME ORAS ROMAN
Ce oferim:
- Perioadă de instruire;
- Salariu motivant;
- Bonusuri avantajoase;
- Bonuri de masă;
- Dezvoltare personală și oportunități de promovare;
- Suport din partea echipei prietenoase;
- Mediu de lucru plăcut;
- Contract pe perioadă nedeterminată.
- Seriozitate;
- Experiența nu este obligatorie, dar constituie un avantaj;
- Disponibilitate pentru lucrul în 2 schimburi;
- Punctualitate și dorința de a lucra în echipă;
- Orientarea spre client și rezolvarea problemelor.
Atribuții:
- Scanează produsele cumpărate de către clienți și încasează contravaloarea lor;
puteți suna la numărul de telefon: 0799840026 PENTRU MAI MULTE DETALII
Vă așteptăm în echipa noastră!

Costy Ilies
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 863920