Restaurantul Moldavian Burger Angajează Ospătar cu Experiență

Salariu confidenţial
ID 877747
acum 2 luni
Targu Neamt, Neamt
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

duplicate

1

Restaurantul Moldavian Burger oferă posibilități pentru posturile de Manager și Ospătari cu experiență, fără limită de vârstă.
Cerințe minime :
• Studii medii finalizate;
• Atitudine pozitivă și orientare către client;
• Abilități de lucru în echipă.
• Experiența este obligatorie.

Ce vei face?
• Tu ești cel care oferă produsele preferate clienților;
• Zâmbești mereu în interacțiunea cu clienții;
• Asimilezi informații și abilități practice despre – produse, materii prime și termene de garanție, echipamente, tehnici de vânzare, lucrul cu oamenii, etc.

Beneficii:
• Salariu motivant ;
• Tips zilnic;
• Decontare transport;
• Bonusuri în funcție de atribuții;
• Bonus pentru ore suplimentare;
• Abonament medical și acces la telemedicină;
• Flexibilitate – îți poți organiza programul de lucru în ture;
• Proces rapid de promovare – avansare graduală până la postul de manager;
• Beneficiezi de 50% reducere la produsele tale preferate în timpul programului de lucru,
• Training gratuit pentru dezvoltarea abilităților de comunicare, lucru în echipă sau abilități specifice industriei alimentare.

Descrierea companiei:
Restaurantul Moldavian Burger este desemnat ca fiind unul dintre cele mai apreciate restaurante din Moldova!

Ne poți trimite CV-ul pe adresa de e-mail [email protected] sau ne poți contacta telefonic la 0754.273.818 pentru stabilirea unei întâlniri!