Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Reprezentant vanzari piese utilaje

Salariu confidenţial
ID 878466
acum 3 săptămâni
Chiajna, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Nivel carieră

Mid-Level,    Manager/Executiv

Limbi străine
Engleză

Candidatul ideal:

– Cunostinte/experienta în domeniul utilajelor de constructii si agricole;
– Minim 3 ani experienta in vanzari;
– Cunostinte de operare PC – MS Office;
– Nivel bun al abilitatii de invatare si al aptitudinilor verbale;
– Excelente abilitati de comunicare si negociere;
– Initiativa, capacitate de rezolvare a problemelor;
– Capacitate de adaptare rapida la situatii neprevazute;
– Atitudine deschisa, optimism, orientare spre client, spirit intreprinzator;
– Energie si pasiune pentru vanzari, placerea de a interactiona cu clientii;
– Capacitate de lucru in echipa;
– Experienta in domeniul vanzarii pieselor de schimb constituie un avantaj.

Profil de personalitate:

Persoana amabila si constiincioasa, stabila in interese si orientata spre performanta, cu o buna capacitate de comunicare.

Descrierea Jobului:

Firma de distributie utilaje de constructii si piese de schimb cauta reprezentant vanzari de piese si utilaje de constructii si agricole.

– Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
– Promovarea produselor comercializate de catre compania noastra;
– Realizarea obiectivelor de cifra de afaceri si cota de piata;
– Realizarea obiectivelor de vanzari de piese de schimb;
– Identificarea oportunitatilor si participarea activa la licitatiile publice sau concursurile de oferte;
– Consilierea clientilor si realizarea obiectivelor calitative asumate;
– Participare activa in definirea gamei de produse;

Beneficii:

– Pachet salarial atractiv: salariu fix + bonus lunar si anual in functie de performante;
– Telefon mobil, laptop;
– Participari la sesiuni periodice de training;
– Programe de dezvoltare personala.

Contactează utilizatorul

Expert Piese Utilaje | ANCASTA SERVICES S.R.L.
ID 878466