Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Reprezentant Vanzari National - 40 de posturi

2.500 EUR
ID 844690
acum 2 săptămâni
Craiova, Dolj
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Companie specializata in comercializarea produselor pentru copii ( jucarii) ,papetarie, rechizite scolare si carbune pentru gratar, una din cele mai mari organizatii de la noi din tara cauta colaboratori in departamentul de vanzari.

Descrierea jobului:

- Mentinerea relatiilor cu clientii companiei prin vanzarea pre-salles ( Distribuitori locali, Librarii , Uat-uri )

Candidatul ideal:

- Studii medii / superioare;
- Experienta pe o pozitie similara constitue un avantaj;
- Capacitate de organizare si planificare a activitatii curente;
- Persoana dinamica ,comunicativa , organizata , analitica;
- Disponibilitatea de a folosi masina personala in primele 6 luni.

Pro Tmc Intermed | Pro Tmc Intermed
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 844690