Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Reprezentant vanzari DIGI - telecom

2.000 LEI
ID 605090
acum 4 săptămâni
Dorohoi, Botosani
Domeniu de activitate

Vânzări

Candidatul ideal

Cerinte:
- experienta anterioara in vanzari nu este obligatorie, dar reprezinta un avantaj;
- cunostinte in domeniul telecomunicatiilor (constituie avantaj);
- abilitati dezvoltate de negociere si persuasiune;
- traininguri in domeniul vanzarilor (constituie avantaj);
- diplomatie, proactivitate si orientare catre client;
- foarte bune abilitati de comunicare;
Descrierea jobului

Responsabilitati si beneficii:
- prezentarea si promovarea serviciilor companiei catre persoanele fizice / juridice;
- prospectarea pietei si identificarea de noi clienti – persoane fizice / juridice;
- negocierea si incheierea de contracte cu persoane fizice / juridice;
- preponderent activitate de teren.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- contract de munca;
- bonusuri in functie de performanta;
- posibilitate de evolutie profesionala.

Golea Fabian
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 605090