Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Turquoise Restaurants&Hotels, cui 39403840
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: confidenţial
Acum 5 ore Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajari Mamaia-Nord, casier, manipulant bauturi, gestionar,preparator
Sezonier  |  Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri / Alimentație / Comerț
Salariu: 5.000 LEI
Acum 6 ore Navodari, Constanta
Inginer industrie alimentara
Full time  |  Alimentație / Comerț
Acum 7 ore Alexandria, Teleorman
Angajam Vopsitori industriali - vopsire compresor
Construcţii / Amenajări
Salariu: 4.400 LEI
Acum 7 ore Dragasani, Valcea
Angajam personal control acces santier
Full time  |  Fără studii superioare  |  Construcţii / Amenajări / Pază și Protecție
Salariu: 3.500 LEI
Acum 11 ore Popesti Leordeni, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

✅️Recrutez Consultanti Credite ✅️

4.000 LEI
ID 877553
acum 5 luni
Urziceni, Ialomita
Domeniu de activitate

Vânzări

Easy Asset Management este o Institutie Financiară Nebancară fondată în anul 2005, care activează în 6 țări: România, Bulgaria, Polonia, Cehia, Macedonia și Ucraina.

În prezent, compania este unul dintre liderii de piață în industria de credite rapide din Europa Centrală și de Est, cu peste 2 milioane de credite aprobate.

În România, sub marca iCredit, compania deține un portofoliu în valoare de peste 12 milioane de euro, iar echipa din țara noastră este formată din peste 1.000 de profesioniști, care activează în biroul central din București și în cele 76 de birouri din întreaga țară.

Cerinte
- Pentru a deveni un Consultant de Creditе este suficient să fiți comunicativi și ambițioși, indiferent de varsta, sex, studii sau experiență.

Responsabilitati

- Oferă consultanță clienților în alegerea celui mai potrivit tip de credit;

- Responsabili pentru colectarea ratelor la creditele acordate;

- Informează permanent clienții despre promoțiile curente, produse și servicii noi.

Alte informatii

Care sunt beneficiile unui Consultant de Credit?

poti sa castigi, in functie de efortul depus, un venit suplimentar de 500 de RON sau un venit intreg de pana la 4000 de RON in fiecare luna, sau chiar mai mult – totul depinde de tine
✓ iti faci singur programul de lucru
✓ beneficiezi de credite in conditii exclusive, avantajoase
✓ participi la programul de training in vanzari
✓ te poți dezvolta profesional in cadrul companiei
✓ esti ajutat sa iti formezi un portofoliu de clienti, care sa iti aduca castiguri

Mai multe detalii la :
0749046369
0724366063