Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Recrutare soferi profesionisti

2.300 EUR
ID 863467
acum 2 săptămâni
Bistrita, Bistrita-Nasaud
Domeniu de activitate

Transport

Ţară

Germania

Firma MARS HOLDING GmbH din Germania cauta soferi tir profesioniști C+E, pentru Amazon.

Oferim:
Venit NET lunar de 2300 EURO. Plus un bonus de 1000 de EURO din partea firmei pentru șoferii care ne vor rămâne alături in lunile: Octombrie-Noiembrie-Decembrie.
Programul de lucru e de 5 zile pe săptămână;
Contract pe perioada nedeterminata;
Transport dus-intors asigurat de catre firma (de acasa pana la camion);
Dispecerat in limba romana cu acoperire 24/7;

Cerem:
Permis categoriile C + E;
Card n95 ;
Cazier judiciar curat;
Seriozitate și responsabilitate - cerință obligatorie;

Responsabilități:
Șoferii nu incarca si nu descarca marfa;
Să respecte perioadele de conducere;
să respecte legislația privind circulația pe drumurile publice;

Va multumim și va așteptăm cu drag sa faceți parte din echipa noastră! Contact la: 0049 160 6173278

Mars Job
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 863467