Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Agent Vanzari Piatra Neamț - HIDRAFLEX SRL

Salariu confidenţial
ID 822181
acum 2 săptămâni
Piatra Neamt, Neamt
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Daca crezi ca te intereseaza un loc de munca si raspunzi cerintelor exprimate, nu ezita sa ne contactezi.
AGENT VANZARI / TEHNICIAN ATELIER FURTUNURI HIDRAULICRE
HIDRAFLEX SRL - oras PIATRA NEAMT / jud.Neamt
Descrierea jobului / Responsabilitati :
Activitate de agent comercial
-identifica noi clienti si stabileste relatii comerciale cu acestia;
-prezinta si promoveaza produsele / serviciile firmei:
-dezvolta relatiile cu clientii din zona arondata;
-negociaza si incheie contracte cu clientii;
-viziteaza regulat clientii atribuiti, identifica nevoile acestora si ofera solutiile potrivite;
-monitorizeaza actiunile firmelor concurente active in zona;
-intocmeste zilnic rapoarte de activitate catre superiorul ierarhic;
-implementeaza strategii de vanzari pe termen scurt si mediu;
-asigura realizarea obiectivelor de vanzari lunare, trimestriale si anuale;
Activitate de tehnician atelier furtunuri hidraulice
-cunoasterea produselor comercializate – detalii tehnice si indicatii de utilizare
-familiarizarea cu procedurile de lucru specifice realizarii furtunurilor sertizate
-dobandirea cunostintelor referitoare la utilajele necesare in procesul de productie
-executia de ansamblari furtune hidraulice in baza comenzilor de la beneficiar
-executia sistemelor de ridicare in conformitate cu cerintele beneficiarului
Descrierea companiei : Locatie : PIATRA NEAMT - jud. Neamt
Societatea comerciala cu capital privat 100% specializata in oferirea de servicii si produse specifice domeniului industrial. In gama noastra de produse oferite se numara : sisteme de ridicare si ancorare, furtunurile hidraulice, pneumatice si industriale, robineti industriali si pneumatici, accesorii pentru furtunuri hidraulice si industriale.
Candidatul ideal :
Persoana ideala pentru acest post trebuie sa aiba urmatoarele abilitati si calificari:
-studii medii sau superioare finalizate, preferabil domeniu tehnic;
-bune cunostiinte de utilizare PC - minim pachetul MS Office, email, web;
-capacitate de sinteza, analiza si asimilare rapida;
-adaptabilitate, rezistenta la stres;
-abilitati bune de comunicare, atat scris cat si verbal;
-spirit analitic, persoana organizata, atenta la detalii, capabila sa lucreze in echipa;
-permis de conducere categoria B.
Reprezinta un avantaj :
-experienta in vanzarea de produse si servicii in domeniul tehnic
-cunoasterea unei limbi straine;
-studii tehnice, absolvirea unei forme de invatamant specialitatea – mecanica (mecanica agricola / electromecanica / constructii de masini, etc;)
Date de contact :
office@hidraflex.ro / 0745502274

2M ARTEDIEM | 2M ARTEDIEM SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 822181