Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Personal Florarie

Salariu confidenţial
ID 836523
acum 3 săptămâni
Gherla, Cluj
Domeniu de activitate

Prestări servicii

Floraria Nico își mărește echipa.
Căutăm o persoana:
- sociabila, comunicativa
- creativa, spontana, organizata
- experienta in domeniu reprezinta un plus
Oferta:
- mediu de lucru placut
- bonusuri in functie de performanta
- carte de munca si salariu atractiv
Descrierea jobului:
-Executia de buchete , aranjamente si decoruri florale
-Mentinerea curateniei in incinta florăriei -Aranjarea si ordonarea decorurilor
-Disponibilitatea de program prelungit in zilele in care trebuiesc efectuate aranjamentele pentru anumite evenimente
Pentru detalii, rog mesaj privat sau la tel 0743 756 891

Liviu O
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 836523