Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Order picker in olanda și pentru cupluri

1.800 EUR
ID 858551
acum 4 zile
Targu Mures, Mures
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Ţară

Olanda

Manipulant depozit e-commerce (Order picker)
Candidatul ideal
Un order picker ideal este o persoană motivată și energică gata de noi provocări. Trebuie să fie pregătit să înceapă un nou job în Olanda, să fie un bun jucător de echipă, dar în același timp să-și completeze sarcinile în mod independent. Atenția la detalii este crucială, astfel trebuie să lucreze ordonat și bine organizat. Trebuie să folosească cu ușurință un scanner de produse în depozit, iar cunoașterea limbii engleze, măcar la un nivel conversațional este indispensabil.
Descrierea jobului
Munca se desfășoară în centre comerciale precum XPO Logistics, Lidl, Albert Heijn sau Jumbo din Olanda!
Sarcini principale:
• colectarea produselor cu ajutorul unui scaner portabil,
• completarea comenzilor într-un mod logic și ordonat (cu training în faza inițială).
Cerințe:
• disponibilitatea pentru o cooperare constantă și regulată,
• capacitatea de a-și organiza propria muncă, flexibilitate,
• stăpânire comunicativă a limbii engleze (instrucțiunile sunt furnizate în această limbă)
• disponibilitate de a lucra în funcție de nevoile ofertei, într-o sală rece (+ 4 ° C) sau caldă, chiar și în ture,
• un permis de conducere categoria B este binevenit,
• Experiență de lucru cu transpalet electric (EPT) este binevenit la câteva dintre posturile libere
Beneficii:
• remunerație foarte bună (în funcție de ofertă: de la 11,41 la 13,46 euro/h,
• asigurare de sănătate (contra cost),
• formalități minime,
• transport la locul de muncă în Olanda,
• cazare în case și apartamente (contra cost),
• contact cu consultanți vorbitori de limba RO/HU/EN.

Aplică completând formularul aici: https://hollandcontracting.ro/inregistrare?id_offer_data_main=164&id_campaign_data_main=277&language=ro

CARRIERE | Holland Contracting
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 858551