Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operatori depozit

Salariu confidenţial
ID 830988
acum 2 săptămâni
Piatra Neamt, Neamt
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Ţară

Germania

Angajam urgent muncitori pentru manipularea si sortarea coletelor.

Cerințe:
Limba germană nu reprezinta o necesitate
Capacitate de a lucra în echipă
Doar barbati
Seriozitate,punctualitate
Buna conditie fizica
Condiții:
Program de lucru in schimburi
Contract de muncă direct cu firmă Germană
Consiliere și îndrumare permanentă din partea echipei
Salariu 10,45€ / ora plus sporurile aferente(ex.schimbul de noapte),orele suplimentare platite separat

Responsabilități:
Transportul si depozitarea marfurilor livrate;
Incarcarea camioanelor;
Descărcarea camioanelor;
Lucrări generale de depozit.

V-am trezit interesul?Contactati-ne telefonic la nr de telefon 0049365839930 sau pe mail la adresa arwa_international_ro@gmx.de cu mentiunea „Pentru Larisa“.

ARWA Personaldienstleistungen | Arwa Personaldienstleistungen GmbH
ID 830988