Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator tipografie digitala

Salariu confidenţial
ID 844491
acum 3 săptămâni
Botosani, Botosani

Publicitate,    Prestări servicii,    Grafică / Webdesign / DTP

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Candidatul Ideal
Cerințe:
Cunoștințe software : Microsoft Office (Office, Excel, PowerPoint); Cunoștințe CorelDRAW, Adobe Photoshop, Adobe IIlustrator, Autocad reprezintă un avantaj; Seriozitate și responsabilitate; Punctual, corect, amabil cu clienții, creativ.

Descrierea jobului
Atribuții generale de front office (primire / servire clienți ); Copierеа, scanаrеa, аrhivarеа documentelor/ lucrărilor în formatul solicitаt dе client; Oferirea de servicii de editare grafică (nivel mediu), printare și finisare de documente; Preluarea sau transmiterea altor comenzi către colegii din echipă; Colaborarea cu colegii pentru realizarea cu succes a comenzilor.

Ce îți oferim noi?
• Pachet salarial atractiv;
• Mediu de lucru modern și dinamic;
• Formare și dezvoltare profesională.

Descrierea companiei
Tipografie digitala.

CV-urile se pot trimite pe adresa de mail : office@blue-print.ro