Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Operator tipografie digitală

Salariu confidenţial
ID 804828
acum 2 săptămâni
Botosani, Botosani
Domeniu de activitate

Producție,    Grafică / Webdesign / DTP

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Tipografia digitală Blu.e-print angajează Grafician cu experiență în domeniu.

Competențe și abilități necesare :
-Cunoștințe software : Microsoft Office (Office, Excel, PowerPoint);
-Cunoștințe CorelDRAW, Adobe Photoshop, Adobe IIlustrator, Autocad reprezintă un avantaj;
-Seriozitate și responsabilitate;
-Punctual, corect, amabil cu clienții, creativ.

Descrierea jobului
-Atribuții generale de front office (primire / servire clienți );
-Copierеа, scanаrеa, аrhivarеа documentelor/ lucrărilor în formatul solicitаt dе client;
-Oferirea de servicii de editare grafică (nivel mediu), printare și finisare de documente;
-Preluarea sau transmiterea altor comenzi către colegii din echipă;
-Colaborarea cu colegii pentru realizarea cu succes a comenzilor.

Ce îți oferim noi?
• Pachet salarial atractiv;
• Mediu de lucru modern și dinamic;
• Formare și dezvoltare profesională;

CV-urile se vor trimite la adresa de email: tipografia.blueprint@gmail.com