Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator Productie

1.800 LEI
ID 835703
acum 3 săptămâni
Aricestii Rahtivani, Prahova
Domeniu de activitate

Producție

Candidatul ideal
- Studii medii;
- Disponibilitate de a lucra in schimburi;
- Persoana motivata, dinamica si responsabila.

Descrierea jobului
Productie:
- Utilizarea si mentinerea in buna stare a echipamentelor, utilajelor si dispozitivelor din productie;
- Respectarea datelor tehnice, instructiunilor de lucru, planului de autocontrol si primului nivel de mentenanta precum si a planului de productie pentru realizarea unui fir de buna calitate conform comenzii de fabricatie;
- Verificarea setarii corecte a masinii si a parametrilor de lucru si alimentarea ei cu materia prima;
- Verificarea produsului finit/semifabricatului din punct de vedere al calitatii;

Cristian
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 835703