Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator mașină tăiere (debitare verticală)

Salariu confidenţial
ID 835450
acum 3 săptămâni
Craiova, Dolj
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Descrierea jobului:

- Execută operații de pregătire și manipulare a materialelor
- Execută operații de tăiere, folosind echipamente specifice
- Păstrează ordinea și curățenia în depozit
- Colaborează cu echipa de vânzări și cu Șeful de depozit pentru soluționarea eventualelor probleme și buna desfășurare a procesului de comandă

Beneficii:
- Salariu atractiv
- Tichete de masă
- Ore suplimentare plătite
- Condiții de muncă optime
- Echipament de lucru
- Echipă organizată
- Transport la / de la sediul firmei noastre

Așteptăm CV-ul tău pe adresa online@prosep.ro.

Detalii: 0742 036 737

Voinic Oana
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 835450