Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator linie de productie industrie alimentara

14,45 EUR
ID 860636
acum o săptămână
Craiova, Dolj
Domeniu de activitate

Producție

Ţară

Olanda

Cerințe:

-sa poti lucra curat si strict

-engleza nivel conversational

-permisul de conducere este de asemenea o necesitate

-experienta este un plus

-flexibil si motivat

-acceptarea pt acest post se stabileste in urma unui interviu la fabrica

Daca esti interesat astept cv-ul tau la adresa de email [email protected] sau pentru informatii puteti suna la 0031 629 199 547 in zilele de luni,marti si vineri intre orele 9.00-17.00 ,poti lasa mesaj pe WhatsApp

Responsabilități:

-te ocupi de buna functionare a liniei de productie sau a malaxorului

-reparatii ,modificari necesare

-cu alte cuvinte sa intretii buna functionare a liniei de productie

Salariul este de 14.45 pe ora brut

Corina Raetsen
ID 860636