Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator Fibra Optica - Franta

1.500 EUR
ID 810163
acum 2 săptămâni
Craiova, Dolj
Domeniu de activitate

Telecomunicaţii

Ţară

Franța

Cerinte:
-Experienta in sectorul telecomunicațiilor,
- Persoana punctuala, dinamica si responsabila
- Spirit de lucru in echipa
- Implicare si dorinta de a invata
- Permis de conducere categ. B,
- Cunostinte de limba franceza (preferential)

Responsabilitati
Realizati operatiunile necesare instalarii retelei de fibra optica:
- instalare cabluri , jonctare cabluri fibra optica, instalare echipamente specifice
- Instalari puncte terminale: cablu si echipament
- Apt de lucru la inaltime

Oferim
- Contract de 6 luni cu posibilitate de prelungire,
- Cazare si transport asigurate.
- Locație: Franta
- Tipul postului: cu normă întreagă

Primul contact doar prin e-mail!

Mihai Petrovici
ID 810163