Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Restaurant fast-food angajează CASIER/A,zona Casa de Cultura
Full time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Necalificat / Mid-Level / Student  |  Alimentație / Comerț / Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: 3.000 LEI
Acum o zi Constanta, Constanta
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajam AJUTOR BUCATAR, program 8 ore /zi, luni-vineri
Salariu: confidenţial
Shaormeria Baneasa Constanta angajeaza shaormari si casieri.
Turism / Restaurante / Hoteluri
Acum o săptămână Constanta, Constanta
Angajam picker / lucrător în depozit - Iasi
Full time  |  Necalificat / Junior/Entry Level  |   / Administrativ / Logistică
Salariu: 3.100 LEI
Academia de Robotica Constanta angajeaza
Part time  |  Student  |  Învăţământ / Educaţie
Acum 3 săptămâni Constanta, Constanta
JobZZ.ro

Operator dispecer comenzi Fan Courier

Salariu confidenţial
ID 880327
acum 3 luni
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

DescrierePost: DISPECER
Scopul general al postului: preluarea comenzilor telefonice ale clientilor
Sarcini:
- preluare apeluri telefonice;
- inregistrarea tuturor comenzilor clientilor in program de comenzi;
- informarea clientilor referitor la modalitatile de plata;
redirectioneaza apeluri catre alte departamente;

Responsabilitati:
- indeplinirea intocmai si la timp a sarcinilor de serviciu;
- respectarea regulilor interne;
- adoptarea unei tinute ingrijite si decente;
adoptarea unei atitudini principiale fata de colegi, superiorul ierarhic si fata de conducerea societatii;
respectarea programului de lucru;

Beneficii:
Salariul parte fixa, bonus si bonuri de masa

Contact: 0725546612
[email protected]

Strada Industriala nr 6
incinta Logistick Park