Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Operator CNC strung/freza

Salariu confidenţial
ID 819011
acum 2 săptămâni
Sura Mica, Sibiu
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Descrierea jobului:
Operare mașini CNC;
Realizeaza diferite repere dupa un desen tehnic, face corectiile necesare;
Cunoaste, utilizeaza si intretine instrumentele de masura si control;
Măsoară si verifică piesele folosind instrumentele de măsură, conform cerintelor tehnice;
Completeaza documentele referitoare la productie.

Cerințe:
- disponibilitate pentru program de activitate in 3 schimburi;
- abilitati de operare si reglare a masinilor CNC;
-spirit de initiativa, creativitate;
- abilități minime de operare P.C.

Oferim:
- salariu negociabil in functie de nivelul de cunostinte tehnice si experienta;
- tichete de masă,
- spor ore noapte, spor ore suplimentare;
- contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- transport asigurat din Sibiu, Cisnadie, Selimbar

Stefania Cherbeleata | Matec CNC Technik
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 819011