Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

NUOVA TREFO S.R.L. angajeaza femeie de serviciu part-time

1.850 LEI
ID 881229
acum 2 săptămâni
Braila, Braila
Domeniu de activitate

Alt domeniu

Full time

duplicate

1

Candidatul Ideal
• responsabilitate si atentie la detalii
• lucrul in echipa
Descrierea jobului
• asigura curatenia in birouri, sali de sedinte, holuri, bucatarie, grupuri sanitare, vestiare;
• participa la determinarea necesarului de materiale destinate curateniei si administreaza bunurile materiale pe care le are in gestiune ( ex. materialele de curatenie).
Facilitati oferite:
• tichete de masa;
• transport gratuit pentru salariatii domiciliati in Galati.

Relatii la telefon 0339107000

NUOVA TREFO S.R.L. | NUOVA TREFO S.R.L.
ID 881229