Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Ne marim echipa ! jobul disponibil : agent vanzari

3.500 LEI
ID 863345
acum 4 săptămâni
Beius, Bihor
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Permis de conducere

Categoria B

Aplica daca ai:
• Studii medii finalizate;
• Permis de conducere categoria B ;
• Cunostinte privind lucrul la calculator ;
• Experienţă prealabilă în vânzari ;
Ești aproape coleg cu noi dacă dispui de:
• Abilități tehnice pentru înțelegerea produselor şi a caracteristicilor de protectie ale acestora;
• Entuziasm și aptitudini excelente de comunicare și relaționare;
• Flexibilitate, rezistență la efort și stress;
• Dorinţa de a te dezvolta în domeniul vânzărilor ;
Descrierea jobului
• Prospectare de piață și noi oportunități ;
• Administrarea și dezvoltarea portofoliului clienţi;
• Promovarea produselor comercializate: echipamente de lucru si protecție , etc;
• Analiza cerințelor clienților și acordarea consultanței privind caracteristicile produselor, utilizarea acestora și condiții de vanzare;
• Centralizarea activității și feedback-ului din piață ;
Daca vii sa faci parte din echipa noastra, beneficiile pentru tine sunt:
• Pachet salarial competitiv : salariu fix și bonusuri în funcție de vânzări , încasări;
• Bonus aniversar: avem grijă să-ți oferim o mică atenție de ziua ta;
• Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

Program de lucru flexibil - cum nu avem plafon la bonusuri, nu avem nici la program :)

bogdan | EUROSECMUN SRL
ID 863345