JobZZ.ro

Muncitori tamplarie Aluminiu fara / cu experienta

4.000 LEI
ID 879204
acum 2 luni
Galati, Galati
Domeniu de activitate

Lemn / PVC

Nivel carieră

Necalificat

Firma de constructii din Galati cu vechime de 10 ani pe piata Constructiilor angajeaza Muncitori tamplarie Aluminiu pentru montaj Fatade cu AlucoBOND, si/sau Pereti Cortina

CERINȚE:

-Experiența de minim 6 luni în domeniu - constituie un avantaj;

-Se acceptă si persoane FARA EXPERIENTA, dornice de a învăța, oferim posibilitatea de formare la locul de muncă;

-Disponibilitate de a lucra pe schela, maxim etaj 2 ;

-Disponibilitate la deplasari scurte in judete apropiate

-Atentie la detalii si punctualitate ;

-capacitate de lucru in echipa;

-seriozitate , implicare si respect;

-domiciliu in orasul Galati/apropiere.

CONDIȚII:

-Program de lucru de 8 ore L-V;

-Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;

-Salariu motivant in functie de realizari ; (CASH)

-Orele suplimentare se platesc ( pt urgente);

-Bonusuri de performanță;

-Toate zilele libere acordate de statul roman sunt respectate ;

-Asiguram conditii optime de munca cu unelte si scule profesionale;

-DIURNA, Transport si Cazare in conditii decente asigurate în cazul deplasărilor;

RESPONSABILITĂȚI:

- Activitate de montator tâmplărie,aluminiu, conform fișei postului in acord cu legislatia in domeniu.