Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Muncitori in constructii, judetul Prahova

3.000 LEI
ID 865615
acum 2 săptămâni
Breaza, Prahova
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Pentru santiere din localitatile Breaza si Urlati, Prahova, angajam urmatoarele categorii de personal: deservent utilaje, instalatori apa - canal si muncitori necalificati.

Cerinte pentru instalatori apa-canal:

- Experienţă anterioară in instalatii de apa si canal municipale;

- Cunoasterea procedurilor de sudura a polietilenei (capa-cap si electrofuziune);

- Integritate, asumarea responsabilității, lucru in echipa;

Prezinta un avantaj:

- Atestat de sudor in polietilena

- Cunostinte de mecanica a electropompelor ;

- Permis de conducere categoria B;

Descrierea activitatii:

- Respecta instructiunile de lucru si procedurile tehnologice de montaj;

- Utilizeaza dispozitivele de lucru pentru pregatirea materialelor;

- Efectueaza lucrari de montaj a conductelor, fitingurilor si armăturilor;

- Foloseste si pastreaza in buna stare sculele si echipamentele folosite la montaj;

- Regleaza aparatele de sudura in polietilena;

- Respecta planul de lucru si regulamentele de ordine interna;

- Respecta normele de tehnica a securitatii si igienei

Beneficii:

• Loc de munca stabil;

• Contract de munca pe perioada nedeterminata;

• Program de lucru de luni pana vineri, 8 ore;

• Ore suplimentare platite;

• Salariul negociabil, in functie de experiența, 3000-5000 lei;

• Diurna ;

Autorizatiile si experienta sunt un plus iar pentru nivelul entry-level/incepator se asigura calificarea.

Detalii la telefon 0770.188.378, Ing. Bogdan Panait

robert bozianu
ID 865615