Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Muncitori depozit materie prima

2.000 LEI
ID 863363
acum 3 săptămâni
Baia Mare, Maramures
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Karelia - Upofloor, companie cu traditie in productia de parchet stratificat din lemn, angajeaza muncitori pentru depozit

Cerinte:

- indemanare, dexteritate manuala
- seriozitate,

Responsabilitati

- sortare si paletizare cherestea si frize din lemn, in functie de specificatiile si instructiunile de lucru

Program de lucru - de la 6:00 la 14:00 de luni pana vineri.

Sediul companiei este în localitatea Satulung, jud. Maramureș, iar transportul de la și la locul de munca este asigurat de companie.

Pachetul salarial este compus din: salariul de bază actualizat periodic, bonus de producție lunar, ore suplimentare plătite dublu, tichete de masă de 630 lei / pentru 21 zile lucrătoare, bonusuri de Sărbători, al 13 lea salariu, spor fidelitate, etc.

Persoanele interesate pot trimite CV – urile la adresa: [email protected] sau le pot depune personal la sediul companiei, din Satulung, str. Garii nr. 2, la aproximativ 15 km de Baia Mare, jud. Maramures.

Karelia Upofloor
ID 863363