Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Muncitor necalificat pentru productie metalica

Salariu confidenţial
ID 844858
acum o săptămână
Tautii De Sus, Maramures
Domeniu de activitate

Producție,    Industrie ușoară / Confecții

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Candidatul ideal:

Persoana experimentata, responsabila, cu simt tehnic, indemanare, spirit de echipa, care sa aiba respect fata de meserie si de imaginea companiei.

Cerinte:

Studii medii sa cunoasca instrumentele de lucru, scule si unelte;
Experienta minima in domeniu deschis si dornic sa invete lucruri noi;
Disponibilitate de deplasare in tara;

Responsabilitati:

Executa lucrari de ajustare, montare si asamblare a prefabricatelor din metal masurare, debitare, aliniere piese din metal, pregatire piese.

Oferim:

Posibilitati reale de dezvoltare profesionala;
Pachet salarial atractiv; Instruiere la locul de munca, atat la inceputul activitatii, cat si pe parcurs;
Apartenenta intr-o companie in dezvoltare si echipa dinamica;
Bonuri de masa; Bonuri cadou de Paste si Craciun Bonusuri de performanta
Program de lucru: Luni-Vineri 08-16:00;

Se poate depune candidatura prin:

Mesageria Jobbz.ro (depundere CV, cu precizarea numarului de telefon pe care va putem contacta)
Telefonic, la numarul 0743 337 617;

Despre companie EcoTech este o companie care este concentrata pe producerea de sisteme de filtrare si ventilatie industriala in scopul imbunatatirii calitatii aerului.

EcoTech
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 844858