Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Bărbat tânăr ofer servicii de menaj/curățenie
Prestări servicii /
Acum o zi Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Barbat tanar ajut o femeie sau o doamna singura la Curatenie
Full time / Part time /   |  Junior/Entry Level / Necalificat / Mid-Level  |  Au pair / Babysitter / Curăţenie / Prestări servicii /
Stivuitorist solicit angajare
Full time  |  Fără studii superioare  |  Categoria B  |  Administrativ / Logistică /
Acum o zi Ploiesti, Prahova
Barbat tanar ingrijesc locuinta apartament garsoniera
Acum 2 zile Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Baiat tanar ingrijesc locuinta
JobZZ.ro

Muncitor necalificat

ID 880690
acum o lună
Harman, Brasov
Domeniu de activitate

Producție

duplicate

1

Descrierea postului:

Cu o tradiție de peste 160 de ani și o pasiune desăvârșită pentru cusătura perfectă, AMANN ROMANIA, parte a prestigiosului Grup German AMANN, își extinde echipa și angajează muncitori necalificați pentru departamentul de vopsitorie la fabrica noastră din Hărman, Brașov. Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă de top, unde munca ta contează și fiecare zi este o nouă oportunitate de a învăța și de a te dezvolta, te invităm să aplici!
Căutăm un muncitor necalificat pentru a se alătura echipei noastre din departamentul de vopsitorie. Dacă ești o persoană muncitoare, responsabilă și dornică să învețe lucruri noi, te așteptăm în echipa noastră!

Candidatul potrivit:

- Capacitate de organizare si comunicare;
- Experienta nu este necesara pentru posturile din productie, dar constituie un avantaj.
- Cunostinte minime de utilizare a calculatorului;
- Disponibilitate pentru program in 3 schimburi
- Atitudine pozitivă și dorința de a învăța
- Rezistenta in conditii de lucru la temperaturi ridicate
- Spirit de echipa
- Atentie la detalii

Responsabilități:

- Asistarea operatorilor de vopsitorie în activitățile zilnice
- Pregătirea suprafețelor pentru vopsire
- Aplicarea vopselei conform instrucțiunilor primate
- Întreținerea și curățarea echipamentelor de vopsitorie
- Respectarea normelor de siguranță și a procedurilor de lucru

Ce oferim?

- Transport asigurat din si catre Brasov sau imprejurimile Brasovului: Sinpetru, Prejmer, Dobolii de jos, Podu Olt, Budila, Lunca Marcusului, Dobarlau, Lunca Calnicului, Teliu, Intorsura Buzaului,Barcani,Halchiu,Bod Colonie Sat, Ariusd.
- Bonus lunar in functie de performante;
- Bonus de week-end;
- Prima de recomandare candidati;
- Bonus de neabsenteism;
- Tichete de masa de 30 lei;
- Card de servicii medicale;
- Prime de Sarbatori;
- Instruire la locul de muncă
- Echipamente de protecție și condiții de muncă sigure