Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Muncitor necalificat

Salariu confidenţial
ID 818173
acum 3 săptămâni
Baia Mare, Maramures
Domeniu de activitate

Lemn / PVC,    Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

S.C. Athore Delite S.R.L. angajează Muncitor necalificat.
Cerințe post:
• Disponibilitate la deplasări în țară;
• Îndemânare;
• Seriozitate;
Descrierea postului:
• Asamblare și montare mobilier;
• Montaj șine și galerii pentru perdele și draperii la locația clientului;
• Formare la locul de muncă.
Cum îți răsplătim munca?
Oferim salariu atractiv, bonuri de masă, diurne și bonusuri în funcție de performanțe.
Crezi că ești compatibil cu profilul prezentat mai sus? Atunci, hai să ne cunoaștem! Trimite-ne CV-ul tău pe adresa de email: recrutare@delite-textile.ro iar noi te vom contacta pentru a stabili un interviu.
Pentru informații suplimentare contactați-ne la numarul de telefon: 0784624474.

Delite Textile
ID 818173