Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Motostivuitorist

Salariu confidenţial
ID 819988
acum o săptămână
Babeni, Valcea
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Descriere
Compania KLASS COATING SYSTEM recruteaza Motostivuitorist:

Candidatul ideal:
Detine autorizatie ISCIR valabila;
Experienta pe un post similar;
Abilitati de comunicare si lucru in echipa;

Descrierea jobului:
- Incarca/descarca marfurile in/din mijloacele de transport, utilizand stivuitorul;
- Depozitarea produselor conform indicatiilor gestionarului;
- Verifica buna functionare a stivuitorului la inceperea activitatii;

Beneficii:
- Salariu negociabil in functie de experienta;
- Bonuri de masa ;
- Decont transport(masina personala);
- Contract nedeterminat;

- Locatie: Babeni - Valcea - Fosta platforma a Uzinei Mecanice Babeni

Pentru mai multe detalii, sunati la: +40 749 263 535

Klassprofile
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 819988