Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Mecanici auto Mix motor service!

1.500 EUR
ID 827566
acum o săptămână
Bistrita, Bistrita-Nasaud
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara, dimanica si performanta te asteptam in echipa noastra!

Responsabilități:

-Activitate mecanic auto mașini comerciale și de transport marfă, conform fișei postului;
-Preia ordinul de reparatie si ia la cunostiinta de lucrarile solicitate;
-Efectueaza interventiile la autovehicul;
-Verifica lucrarile efectuate.

Beneficii:
-Salariu atractiv
-Prime și bonusuri in funcție de performanțe
-Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
-Concedii conform legislației
-Asigurare medicală
-Scule și echipamente moderne
-Inspectii tehnice gratuite pentru masina personala

Trimite-ne CV-ul tau pe adresa de mail sau suna-ne la numarul de telefon afisat mai jos!

Te așteptăm!

Contact: Gales Florin, tel: , mail: sau www.mixmotor.ro
Cartier Viisoara nr. 85-90, Bistrita

Gales Florin
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 827566