Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Mecanic Utilaje Agricole/Viticole

Salariu confidenţial
ID 818863
acum 3 săptămâni
Galati, Galati
Domeniu de activitate

Alt domeniu,    Mentenanță / Instalații

Ţară

Franța

Full time

Nivel carieră
Mid-Level
Permis de conducere
Categoria B
Limbi străine
Franceză,    Engleză

Candidatul ideal

Studii/formare de specialitate in domeniul mecanic.
Cunostinte de sudura (structuri metalice), mecanica hidraulica, circuite electrice (material mobil 12V curent continuu).
Experienta in activitati de reparatii si intretinere in domeniul utilajelor agricole, viticole si/sau a utilajelor pentru lucrari publice.
Permis auto categoria B
Cunoasterea limbii franceze si/sau engleze constituie un avantaj
Seriozitate, disciplina, bune abilitati de organizare, implicare la locul de munca.

Descrierea jobului
Responsabilitati

Realizarea de diagnoza tehnica, stabilirea defectului si schimbarea pieselor
Efectuarea de servicii de reparatii si intretinere a utilajelor

Instalarea pieselor

Beneficii

Salariu atractiv corelat cu responsabilitatile postului si experienta profesionala
Cazare asigurata
Posibilitatea de a asigura transportul dus-intors Franta-Romania
Echipamente moderne pentru desfasurarea activitatii
Masina de serviciu
Telephon de serviciu

Descrierea companiei

SAS GUERLET este o intreprindere specializata in vanzarea si repararea utilajelor pentru agricultura, viticultura si spatii verzi inca din 1954. Este situata in comuna Plivot, considerata centru agricol al regiunii Champagne.

Daca sunteti interesat de acest post, ne puteti trimite CV-ul dvs. pe adresa de e-mail
damien-sas-guerlet@live.com
Pentru informatii suplimentare (in franceza sau engleza), ne puteti contacta si telefonic la numarul +33 687635782
in limba Romana pe adresa de e-mail

SAS GUERLET
ID 818863