Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Mecanic auto - service multimarca

4.000 LEI
ID 819878
acum 2 săptămâni
Bistrita, Bistrita-Nasaud
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Pentru consolidarea echipei noastre in 2021, suntem in cautarea urgenta a unui mecanic auto.

Candidatul ideal:

- studii - Liceu sau școală profesională de profil auto.

- cunoștiințe de diagnoză computerizată - avantaj.

- apt medical pentru meseria de mecanic.

- experiență minim 1 an în meseria de mecanic auto.

- orientat spre construirea unei cariere.

- sincer și conștiincios.

- abilitatea de a-și atinge obiectivele.

- dispus pentru munca în echipă.

Beneficii:

- lucru într-un mediu plăcut și într-un colectiv prietenos.

- școlarizări și învățare continuă prin programe susținute de AutoItalia

- posibilitatea de a lucra cu cele mai noi tehnologii.

- pachet salarial negociabil în funcție de cunoștiințe, volum de muncă și implicare în acțiunile firmei.

Descrierea jobului:

Lucrări specifice de reparații mecanice și mentenanță auto pentru autoturisme si autoutilitare(articulații, frâne, suspensii, motoare, cutii de viteză, ambreiaje, distribuții, etc.) - diagnoză auto - testare computerizată

Comsig Automobile Das WeltAuto | Comsig Automobile
ID 819878