JobZZ.ro

Mecanic Auto

Salariu confidenţial
ID 817371
acum o săptămână
Bistrita, Bistrita-Nasaud
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Full time

Companie cu peste 20 de ani vechime angajam mecanic auto

Candidatul Ideal:
- Experienta minim 3 ani
- Cunoştinţe de întreţinere şi reparaţii mecanice autovehicule;
- Persoană serioasă; punctuală, muncitoare cu asumarea responsabilităţilor în activitate;
- Capacitatea de a lucra în echipă
- Abilitatea de a relaţiona cu clienţii;
- Studii medii tehnice sau alte calificări în domeniul auto constituie avantaj, însă nu este un criteriu obligatoriu.

Descrierea Jobului:

- Realizarea reparaţiilor necesare mijloacelor auto;
- Stabileşte diagnosticul şi identifică piesele care necesită înlocuire;
- Răspunde de efectuarea corectă şi cu respectarea termenelor de predare către client.
- Răspunde de calitatea lucrărilor efectuate;
- Întreţine ordinea şi curăţenia în incinta service-ului;

Oferim:

- Loc de muncă stabil;
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- Conditii de lucru excelente
- Posibilitate cursuri de formare profesională;
- Salariu atractiv în funcţie de nivelul de pregatire, care se negociază în urma interviului.

ALTE DETALII SE DISCUTA IN URMA INTERVIULUI.

Maria
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 817371