Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Manipulant marfuri zona Ovidiu

3.400 LEI
ID 878434
acum 3 săptămâni
Ovidiu, Constanta
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

duplicate

1

Global Plast Trading angajeaza manipulant marfa pentru depozitul din Orasul Ovidiu, Lumina!
Cautam:
- persoana serioasa, responsabila, cu conditie fizica buna.
Descrierea jobului:
- pregatire/ preluare comenzi;
- aranjare produse/ colete;
- manevrare paleti, incarcat-descarcat.
Ce oferim:
- ocazia de a te alatura unei echipe inchegate intr-o companie de renume in piata din Romania, aflata intr-o continua expansiune;
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- salariu 3400 cu tichete de masa (40lei/ zi lucratoare) incluse + bonus in valoare de 200lei.
Asiguram transport!
Program de luni pana vineri de la 08:30-17:30, 1h pauza de masa.
Cu sediul principal în Bucuresti și 20 ani de activitate, Global Plast este unul dintre principalii producători și distribuitori de produse de uz casnic din România, cu peste 5000 de produse, avand piata de desfacere in peste 25 de tari din intreaga lume.
Pentru mai multe detalii apelati nr de tel 0731036294
Mult succes!

ana iancu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878434