Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Manipulant marfuri

1.900 LEI
ID 826172
acum 2 săptămâni
Pausesti Maglasi, Valcea
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Societatea comercială Sano Vita S.R.L. angajează Manipulant mărfuri în industria alimentară.
Locul de muncă se află în localitatea Păușești Măglași, județul Vâlcea.

Cerințe post:

• Liceu sau școală profesională;
• Cunoașterea instrucțiunilor privind manipularea manuală a mărfurilor etc.;
• Seriozitate;
• Spirit de echipă;
• Disponibilitatea de a lucra în ture.

Beneficii:
● Salariu atractiv + tichete de masă;
● Bonus în funcție de performanțe;
● Decontare parțială transport;
● Posibilitate de promovare;
● Training la locul de muncă;
● Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
● Program de lucru: 8 ore/zi, în schimburi.

Responsabilități:

Printre responsabilități se regăsesc următoarele:

• Așezarea palaților cu marfă pe locurile din depozit conform alocării în sistem și indicațiilor primite;
• Manipularea paleților din locul de depozitare în zona de livrare;
• Realizarea reaprovizionării zonei de piking;
• Desfășurarea activității astfel încât să vă situați în mod constant la nivelul de productivitate stabilit și sub nivelul stabilit privind erorile;
• Înștiințarea superiorului asupra problemelor pe care le constatați în depozit;
• Întreținerea în stare buna de funcționare a utilajul care v-a fost încredințat;
• Raspundeți de modul de aranjare a marfurilor în depozit și de păstrarea ordinii și curațeniei în zona de lucru;
• Executarea transportului intern (incarcarea/ descarcarea materiilor finite în depozit din mijloacele de transport).

Sano Vita
ID 826172