Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Manipulant-Depozit Casa Rusu--Locatia Dudestii Noi

Salariu confidenţial
ID 819410
acum 3 săptămâni
Dudestii Noi, Timis
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Necalificat,    Fără studii superioare

Candidatul ideal
- persoana harnica si serioasa;
- simt practic;
- dorinta de perfectionare in domeniul montajului de mobilier.
- disponibilitate pentru munca fizica/ efort fizic
- responsabilitate, corectitudine, interes pentru munca

Descrierea jobului
- manipularea si deplasarea produselor de mobilier
- Program de lucru un singur schimb:L-V:08.00-16.30

Prin transmiterea cv-ului dvs sunteti de acord cu preluarea si prelucrarea informatiilor personale, ce vor fi accesate de persoanele responsabile cu procesul de recrutare in cadrul companiei CASA RUSU.

Informatiile din CV vor fi utilizate numai in scopul recrutarii, vor ramane confidentiale si vor fi stocate timp de 1 an. Prin transmiterea datelor dvs. personale sunteți de acord cu utilizarea acestora in scopul recrutarii in cadrul companiei CASA RUSU. Daca aveti intrebari, nelamuriri sau doriti sa accesati, corectati sau stergeti datele personale, va rugam sa ne anuntati.

Casa Rusu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 819410