Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Manager fabrică prelucrare lactate

Salariu confidenţial
ID 818839
acum 2 săptămâni
Flamanzi, Botosani
Domeniu de activitate

Management

Full time

Candidatul ideal:
• are experiență de minim 3 ani pe un post similar;
• abilități foarte bune de comunicare și negociere;
• capacitate de analiză, organizare și inițiativă;
• experiență în crearea și gestionarea unui portofoliu de clienți;
• cunoștințe foarte bune de operare PC;
• disponibilitate de deplasare;
• cunoștințe bune de limba engleză;
• atitudine pozitivă și spirit de echipă;
• cunoașterea domeniului de prelucrare a lactatelor;

Atribuții:

• trebuie să fie un bun gospodar
• conducerea unei fabrici de lactate cu o capacitate de 15.000 de litri/zi, situată în Flămânzi, jud. Botoșani
• identificarea oportunităților pentru companie;
• monitorizarea pieței de profil în ceea ce privește clienții dar și concurența;
• întocmirea rapoartelor de vânzări și analize de piață;
• participarea la stabilirea bugetului și a forecast-ului;

Beneficii
• salariu atractiv;
• dezvoltare profesională alături de o echipă de profesioniști;
• loc de muncă stabil;
• companie în plină dezvoltare;
• contract și carte de muncă;

Descrierea companiei

Elly Food Tradițional este o companie producătoare de produse lactate exclusiv din lapte de vacă Jersey. La momentul actual avem în fermă vaci de lapte (Jersey&Holstein) și vaci de carne (Angus). Ferma este localizată în localitatea Flămânzi, județul Botoșani.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-urile și scrisorile de recomandare pe e-mail, la adresa diana.musteata@ellyfood.ro, până pe 31.03.2021. Persoanele selectate vor fi contactate și programate ulterior pentru interviu.