Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Manipulator marfa, depozit in afumati
Full time  |  Student / Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Administrativ / Logistică
Salariu: 4.000 LEI
Acum 5 ore Afumati, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajăm ajutor de bucătar și barman
Full time / Part time  |  Junior/Entry Level / Student
Salariu: confidenţial
Acum 7 ore Timisoara, Timis
Ingrijitoare batran, 2 saptamani/luna, 3000 lei
Full time / Part time  |  Fără studii superioare  |  Au pair / Babysitter / Curăţenie / Prestări servicii
Salariu: 3.000 LEI
Acum 7 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Sofer (vanzator,lucrator)-Servicii Funerare-Salajan_Pantelimon
Transport
Salariu: 3.500 LEI
Acum 10 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajăm Agent Imobiliar
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Imobiliare
Acum 11 ore Iasi, Iasi
JobZZ.ro

Magazioner (Logistică și Gestionare Stocuri):

3.300 LEI
ID 880136
acum o lună
Frumusani, Calarasi
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Nivel carieră

Junior/Entry Level

duplicate
1

Descrierea Companiei:
Comfortex Energy SRL, parte a grupului COMFORTEX, este dedicată dezvoltării unei game revoluționare de profile din aluminiu pentru industria panourilor solare. Comfortex Group, înființată în 2008, este o companie cu capital 100% românesc, reunind 7 companii din România și Turcia.
Alătură-te echipei Comfortex Energy!

Descrierea Postului:
Căutăm un magazioner pentru locația noastră din Frumușani, Călărași, comuna Orăști. Candidatul ideal va avea experiență în gestionarea depozitelor și va fi responsabil de administrarea stocurilor, recepția și eliberarea mărfurilor, și menținerea ordinii și curățeniei în depozit.

Atribuții Principale:
Recepționarea și verificarea cantitativă și calitativă a mărfurilor.
Organizarea și menținerea evidenței stocurilor în sistemul de gestiune.
Pregătirea și eliberarea mărfurilor conform comenzilor primite.
Menținerea ordinii și curățeniei în depozit.
Inventarierea periodică a stocurilor.
Colaborarea cu echipa de vânzări și logistică pentru asigurarea fluxului optim de marfă.

Cerințe:
Experiență anterioară în gestionarea depozitelor constituie un avantaj.
Capacitatea de a lucra în echipă.
Abilități bune de organizare și atenție la detalii.
Cunoștințe de operare a sistemelor de gestiune stocuri.
Disponibilitate pentru munca fizică.
Permis de conducere (opțional).

Beneficii:
Salariu fix de 3300 RON.
Transport asigurat sau acces la mașină de serviciu.
Telefon de serviciu.
Pauză de masă plătită.
Atmosferă de lucru plăcută, într-o echipă tânără și dinamică.
Program fix de lucru L-V, 08:30 – 17:30.
Concediu de odihnă și concediu medical.

Cum să aplici:
Trimite CV-ul tău la [email protected] sau află mai multe detalii la +40 726 868 686.

Alătură-te echipei Comfortex Energy și contribuie la succesul nostru!