Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Magazioner/ Gestionar-Craiova

Salariu confidenţial
ID 811214
acum 3 zile
Craiova, Dolj
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Companie privata angajeaza magazioner/ gestionar pentru depozit echipamente si materiale instalatii electrice, instalatii de curenti slabi, retele de cablare structurata, sisteme de securitate, sisteme de semnalizare incendiu.

Cerinte:

- Experienta in activitati de logistica, aprovizionare si coordonare echipa;
- Cunostinte de management al stocurilor;
- Persoana dinamica, energica, cu experianta in activitatea de pregatire a comenzii;
- Bune abilitati de utilizare a pachetului MS Office (navigare internet, Excel);
- Cunostinte de contabilitate primara reprezinta un avantaj;
- Detinator permis auto categoria B reprezinta un avantaj;
- Seriozitate, organizare, atentie la detalii.
- Bune abilitati de organizare a timpului de munca;
- Abilitati de comunicare si capabilitate de lucru eficient in echipa;
- Cazier curat- cerinta obligatorie;
- Dorinta de a incheia o colaborare pe termen lung.

Principalele responsabilitati:
- Receptie si depozitare componente de la furnizori
- Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;
- Depozitare si aranjare marfa
- Preparare comenzi si dispozitii de livrare, receptie marfa, AWB-uri;
- Sorteaza si aranjeaza produsele pe categorii;
- Efectueaza comenzile primite de la departamentele proiectare/ofertare proprii;
- Asigura si opereaza miscarile stocurilor de marfa;
- Arhiveaza documentele justificative legate de stocuri;
- Organizeaza si efectueaza inventarul stocului de marfa;
- Verifica din punct de vedere cantitiv produsele receptionate in conformitate cu documentele fiscale de insotire a marfii;
- Inregistreaza in gestiunea depozitului produsele receptionate, verifica documentele de insotire a marfii;
- Urmăreşte şi operează în evidenţele contabile de gestiune a stocului de materiale;
- Intocmirea bonurilor de consum pentru materialele si echipamentele vandute;
- Raspunde de buna desfasurare a activitatii in depozit din toate punctele de vedere (optimizarea spatiului, curatenie);
- Participa la inventarele periodice si cele anuale.

Se ofera:

- Contract individual de munca incheiat pentru perioada nedeterminata;
- Salarial negociabil in timpul interviului in functie de studii si experienta in domeniu;
- Suport logistic pentru desfasurarea activitatii;
- Oportunitati de promovare.

Trimite-ti CV-urile voastre la adresa de email: resurseumane@nibaco.ro.

NICOLAE BABIUC | SC NIBACO SRL
ID 811214