Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Magazinul clock’s își caută colega noua ptr vânzări

Salariu confidenţial
ID 864193
acum o lună
Braila, Braila
Domeniu de activitate

Vânzări,    Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Junior/Entry Level

Magazinul Clock s își mărește echipa și oferă spre ocupare un post de agent de vânzări
Cerințe:
- atitudine pozitivă și orientare către client
- abilitate de comunicare
- seriozitate

Responsabilități:
-servirea clienților, adoptând in permanenta o atitudine prietenoasa
- manipularea produselor și pregătirea acestora la standardele de calitate

Beneficii:
- salariu atractiv
- câstiguri motivante
- dezvoltare profesională si personală
-contract pe perioada nedeterminata

Pentru mai multe detalii va așteptam cu CV-urile dumneavoastră la sediul din centrul comercial BRAILA MALL situat la adresa Strada Principala, 4B, sat Vărsătura.